fbpx

catering

výnimočný

Výnimočné príležitosti si vyžadujú výnimočný catering.

Firemné večierky, konferencie, tematické párty aj veľké oslavy musia mať šmrnc. Drobné či väčšie sladkosti a “slanosti“ pripravujeme každej výnimočnej príležitosti na mieru. Úspech sa zakladá na detailoch, a preto aj každá naša dobrota má na danej udalosti svoj zmysel a svoje miesto.

Darčekové pozornosti

Neexistuje príležitosť na ktorú by sme nevedeli pripraviť dobrotu, ktorá by neprekonala všetky Vaše očakávania i očakávania Vašich hostí. Nehovoriac o rôznych možnostiach darčekových balíčkov či iných pozorností, prostredníctvom ktorých môžete vyjadriť emócie Vašim hosťom či zákazníkom.

Šperky z jedlých kvetov

Žiadna požiadavka nie je pre nás nezvyčajná. Príkladom bol napríklad catering pre klienta na medzinárodné vianočné dezerty, boli z krajín ako Austrália, Peru či Francúzko keď spomenieme niektoré. Ďalším príkladom je spolupráca s Miss Slovensko, pre najkrajšie Slovenky sme vytvorili šperky z jedlých kvetov ako čelenku, náušnice, hrebeň do vlasov a náramok. Stačí len nápad a mi pripravíme.

Ponuka na mieru

Ak máte záujem o ponuku pripravenú pre Vás na mieru, neváhajte nás kontaktovať radi Vám budeme venovať náš čas. Tešíme sa na spoluprácu.

Pracovali sme pre

ROXY CATERING, DATALAN, HP, DXN, LENOVO, PIXELFEDERATION, PWC, T-COM, ACCENTURE DIGITAL, MET LIFE, TV MARKÍZA, TV JOJ, FUN RÁDIO, EUROPA 2, SLOVESNKÁ POŠTA, OPÁVIA, ZOTT, NN POISŤOVŇA, DÁMSKY KLUB, PARTNERS GROUP SK, SPEAK UP, GOOGLE PARTNER, PIANO, PROXENTA, PLATFORM, NEOPROT, LETTY, IM LETTE, VIVA REAL, MNOHÝMI SVADOBNÝMI AGENTÚRAMI PO CELOM SLOVENSKU, VIACERÝMI TURISTICKÝMI AGENTÚRAMI, MNOHÝMI PRINTOVÝMI MÉDIAMI, MÓDNYMI BUTIKMI, BANKAMI, REKLAMNÝMI A EVENTOVÝMI AGENTÚRAMI, A S MNOŽSTVOM INÝCH SPOLOČNOSTÍ A ZÁKAZNÍKMI

“Nechajte sa sladko prekvapiť, vynikajúcou kvalitou jedál a nápojov, špičkovým servisom a profesionálnou obsluhou! ROXY Catering zabezpečuje široku ponuku služieb počas rôznych typoch podujatí, nielen recepcie, párty, vianočné večierky, plesy, ale aj konferencie a office catering. Pre všetky typy týchto eventov sa snažíme spolupracovať s najlepšími dodávateľmi, a Artcakes sa nám kvalitou a profesionálnym prístupom osvedčil ako vynikajúci partner.”

ROXY Catering

Ak ste nenašli, to čo ste hľadali, pozrite ešte FAQ alebo nám napíšte cez kontaktný formulár.

Rozsiahlejšiu galériu nájdete na našej stránke na Facebooku, Pintereste alebo Instagrame..

Art Cakes © 2017–. Made with love by UMIO. All rights Reserved.