Art Cakes Cafe

kaviareň v srdci hlavného mesta

Art Cakes Cafe

Značka Art Cakes pretavená do jedinečného priestoru. Art Cakes Cafe - kaviareň v srdci hlavného mesta.

Kaviareň so všetkým, čo k dobrému podniku patrí.

To je však iba zlomok toho, čo Art Cakes Cafe ponúka na prvý pohľad.

Najoriginálnejší a najpestrejší výber

Vstúpme ďalej do hlbín kaviarne a nechajme sa obklopiť príjemnou atmosférou podniku, jazzovej hudby a lákavých vôní nesúcich sa priamo z výrobne. To, čo zacítite, sú čerstvé zákusky, ktoré sa pečú a pripravujú priamo v prevádzke. Naše cukrárky, pod vedením renomovanej cake designer Bc. et. Bc Petry Tóthovej MBA, sa starostlivo venujú každému kúsku, aby bol dokonale chuťovo vyvážený a vždy hľadajú nové receptúry pre ozvláštnenie klasických chutí. Snažíme sa o čo najoriginálnejší a najpestrejší výber a preto veríme, že si každý z Vás príde na svoje.

Bezlepkové či bezlaktózové verzie

V každodennej ponuke máme aj zákusky v bezlepkovej či bezlaktózovej verzii. V prípade potreby vieme zákusky napiecť aj na objednávku, ak o to pár dní vopred požiadate. Len za minulý rok sme predali viac než tonu cheesecakov! Pripravujeme aj raňajkové menu do 11:00 – myslíme na všetkých – čerstvé horúce croissanty priamo z pece, lahodné toasty, domáce nátierky alebo smoothie bowl – stačí si vybrať, na čo máte chuť.

Špeciálna zmes pravej talianskej kávy

Popri skvelom jedle nezabúdame na našu ďalšiu hlavnú zložku – kávu. Špeciálna zmes pravej talianskej kávy je to, čo k nám láka mnohých kávičkárov. Ak túžite po kvalitnom espresse alebo lahodnom capuccine či inej kávovej špecialite – potom určite do Art Cakes Cafe! Myslíme aj na antikofeínových pôžitkárov, ktorým môžeme ponúknuť kvalitné sypané čaje s arómou a plnou chuťou servírované na originálnych podnosoch.

40 variácii belgickej čokolády

Hľadáte miesto, kde stráviť príjemný večer v spoločnosti pravej belgickej čokolády, ktorá sa Vám rozplynie na jazyku? My ju ponúkame až v 40 rôznych variáciách! Ďalšou výnimočnosťou kaviarne sú limonády. Ich receptúra je starostlivo pripravovaná, aby chute spolu dokonale harmonizovali. Môžete si vybrať cez exotické chute až po overené svieže klasiky. Taktiež u nás nájdete záľubu v milkshakoch, zmrzlinových pohároch a smoothies.

Otvorené denne

Otváracie hodiny kaviarne sú v pracovných dňoch od 8:00 do 22:00, cez víkend a cez sviatky od 8:30 do 22:00. Art Cakes Cafe je skvelým priestorom pre Vaše oslavy, posedenia, akcie, tlačové konferencie, semináre, prezentácie, teambuildingy, umelecké výstupy... Stačí nám iba zavolať a my Vám priestor okamžite zarezervujeme a pripravíme všetko potrebné. Počas víkendu organizujeme svadobné ochutnávky, ktoré si stačí vopred objednať a potom už len vychutnávať božskosť v každom kúsku našich dezertov.
Náš personál sa o Vás s láskou postará a rád vyplní Vaše želania.

Príďte na návštevu do Art Cakes Cafe!

Art Cakes © 2017. Made with love by UMIO. All rights Reserved.