fbpx

torty

zlatý klinec každej oslavy

Torta je zlatým klincom každej oslavy.

Torta, ktorá nie len poteší každého obdarovaného ale aj zostane dlho v pamäti.

Pripravujeme špeciálne torty a dezerty na každú príležitosť, či už sú to narodeniny, baby shower, krstiny, výročia alebo niečo výnimočné na pripravovanú oslavu. Inšpirujte sa niektorými našimi tortami, ktoré sme pripravili pre našich zákazníkov. Pokiaľ potrebujete inú, napíšte nám, my Vám ju pripravíme podľa Vašich predstáv.

Či si už napríklad vyberiete klasickú tortu, novinky, cheesecake či cupcakes, vždy to bude unikátne, chutné a nezabudnuteľné.

Drip cake

Pokiaľ hľadáte naozaj výnimočný a zároveň elegantný darček, vyskúšajte našu drip cake. Populárna torta dozdobená bielkovo -maslovým krémom pre ľahkosť a poliata čokoládou, vytvárajúce kvapky stekajúce po strane. V hodnote od 85 Eur pre 14 porcií je už zahrnuté aj zdobenie rôznymi jedlými ozdobami ako jedlými kvetmi či makrónkami aj pusinkami.

Najčastejšie veľkosti pre 12-14 a 16-21 porcií

Oslavy sú špeciálne dni naplnené smiechom, láskou a teplom blízkych ľudí s ktorými sa o toto všetko delíme. U nás Vám pripravíme tortu, ktorá tento deň spraví ešte viacej nezabudnuteľný. Najčastejšie veľkosti na oslavy sú torty s priemerom 20 cm (12-14 porcií) pri cene od 77 eur a 25 cm (16-21 porcií) v hodnote od 88 eur bez dekorácií. Tieto tortičky pripravujeme aj bez čokoládovej ganache.

Náš najpopulárnejší darček

je ale cheesecake ozdobený ovocím. Každý týždeň od nás odchádzajú cheesecaky aby potešili oslávencov. Ozdobené domácim aj exotickým ovocím, niekedy aj mašľou si nájde cestu k srdcu cez každý žalúdok. Len jemne sladký cheesecake doplníme ešte o ovocné pyré. Malý cheesecake váži 1,5 kg (12 porcií) a stojí od 39 Eur a veľký cheesecake váži 2,5 kg (16 veľkých porcií) stojí od 69 eur. Ponúkame široký výber ovocného pyré alebo aj iných chutí.

Deti

Aj naši najmenší sa potešia zo sladkého darčeku. Zvieratká a rozprávkové postavičky sú tou správnou voľbou ako pridať zábavu a osobný dotyk oslave. Aj keď sú našou špecializáciou elegantné cukrové dekorácie ako kvety, radi vám pripravíme tortu aj pre Vášho princa či princeznú. Cena závisí od náročnosti dekorácie, priemerne okolo 10-15 Eur stojí jedno zvieratko.

Ingrediencie

Pri ingredienciách sa nikdy neuspokojíme s druhým najlepším. Spomeniem niektoré ako len čerstvé maslo, plnotučné mlieko, živočíšnu šľahačku, pravú bourbonskú vanilku . Veríme, že šťastné sliepky majú najlepšie vajíčka- najlepšie vajíčka urobia najlepšie výrobky. Tak nakupujeme vajíčka z voľného chovu.

Aj slovenské suroviny môžu byť najlepšie, kde to je možné siahame výhradne po tých našich slovenských. Používame aj exkluzívne ingrediencie, ako napríklad olej z hroznových jadierok, 84% maslo, bio vajcia a zahraničné ingrediencie, ktoré si sami dovážame, ako napríklad sakuru (voda z čerešňových kvetov), alebo exotické ovocie.

Aby sme priviedli naše dezerty k dokonalosti, neukrátime ani výber kvalitného alkoholu, ktorý často používame. Nesmieme zabudnúť na čokoládu, tu najlepšiu belgickú Callebaut, ktorá ani nepotrebuje viac slov.

Pečenie

Všetky naše torty a dezerty sú čerstvo pečené na objednávku. Sami si od základu pripravujeme cestá, krémy a dokonca si sami od základu pripravujeme puding.

Nepoužívame žiadne zmesi na cestá či krémy pre cukrárske veľkovýroby. Sú pripravené tak, ako keby Ste si ich piekli sami doma. Preto je príprava zdĺhavá a náročná. To nám ale dovoľuje prispôsobiť chute požiadavkám našich zákazníkov.

V Art Cakes neustále vylepšujeme naše recepty, skúšame nové a cestujeme, aby sme držali krom so svetom, preto Vám vieme ponúknuť ako klasické, tak aj netradičné chute a prevedenia dezertov a tort.

Alergie a intolerancie

Často pečieme aj pre zákazníkov s rôznymi intoleranciami. Najčastejšie bezlepková a bezlaktózová intolerancia, prípadne ich kombinácia. Pri pečení používame kokosovú, ryžovú alebo mandľovú múku, bio kokosový olej či kozie maslo. Chceli by sme ale upozorniť, na skutočnosť, že všetky naše výrobky sú vyrábané v tej istej výrobni a môžu obsahovať stopy jednotlivých alergénov. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, urobíme pre Vás všetko čo bude v našich silách.

Ak ste nenašli, to čo ste hľadali, pozrite ešte FAQ alebo nám napíšte cez kontaktný formulár.

Rozsiahlejšiu galériu nájdete na našej stránke na Facebooku alebo Pintereste.

Rozsiahlejšiu galériu nájdete na našej stránke na Facebooku, Pintereste alebo Instagrame..

Art Cakes © 2017–. Made with love by UMIO. All rights Reserved.