Alex Smith

Teacher

Since joining www.artcakes.sk, Alex Smith has consistently brought a passion and dedication with them each day. Their experience makes them a perfect fit as our Teacher.

Smiling Man with Glasses

Dezerty a Candy bar

My Vám ponúkame tzv. candy bar – dezertný sladký stôl, ktorý bude unikátny, pretože naše variácie a možnosti zákuskov sú nekonečné. Prispôsobíme Vám dizajn, veľkosť, chute, farebnosť ako aj jednotlivé dekorácie k úplnému súladu a harmónii s Vašou výzdobou a témou. Mnohé z nich vieme pripraviť aj v bezlepkovej a bezlaktózovej verzii.

Pravidelne cestujeme do zahraničia, aby sme na Váš stôl priniesli najrozmanitejšie dekorácie, ktoré sú pre náš trh jedinečné. Tie aranžujeme spolu s ďalšími detailami do dokonalosti a taktiež nezabúdame na menovky po celom candy bare. Samozrejmosťou sú aj malé ozdoby a kvety. Spolu s našimi dezertami bude Váš candy bar jedinečný a nezabudnuteľný.

3-3-2_edited.jpg
20161022_115253_edited.jpg
PEONIES018_edited.png

Svadobné Torty

Kombinácia jedinečného dizajnu , medzinárodnej odbornej kvalifikácie cukrárskej práce a delikátnych chutí znamená, že s tortou od nás sa môžete spoľahnúť, že bude vyzerať skvostne a lahodne chutiť. 


Vyberte si dizajn, ktorý Vám na mieru prispôsobíme a tak bude Vaša torta jedinečná, ktorú máte len Vy. Do najmenšieho detailu pripravíme tortu Vašich snov. Nami ručne pripravované jedlé kvety a dekorácie dodajú svadobnej torte punc luxusu a jedinečnosti. No u nás vidíme aj v jednoduchosti krásu a dokonalosť. Či si už vyberiete bohato zdobenú tortu, elegantnú jednoduchosť , nahú tortu alebo akýkoľvek iný dizajn, zabezpečíme aby bola nezabudnuteľná. Nie je dizajn, ktorý by sme nevedeli pripraviť.

Pri ingredienciách sa nikdy neuspokojíme s druhým najlepším. Napríklad čerstvé 84 % maslo, plnotučné mlieko, živočíšnu šľahačku, pravú bourbonskú vanilku sú pre nás bežné. Aj slovenské suroviny môžu byť najlepšie, kde to je možné siahame výhradne po tých našich.
Používame exkluzívne ingrediencie, ako olej z hroznových jadierok, 84% maslo, bio vajcia a zahraničné ingrediencie, ktoré si sami dovážame, ako napríklad sakuru (voda z čerešňových kvetov), exotické ovocie alebo jedlé zlato či striebro sú samozrejmosťou.


Všetky naše torty a dezerty sú čerstvo pečené na objednávku. Sami si od základu pripravujeme cestá, krémy a dokonca si sami od základu pripravujeme puding.Nepoužívame žiadne zmesi na cestá či krémy pre cukrárske veľkovýroby. Sú pripravené tak, ako keby Ste si ich piekli sami doma. Preto je príprava zdĺhavá a náročná. To nám ale dovoľuje prispôsobiť chute požiadavkám našich zákazníkov.

Často pečieme aj pre zákazníkov s rôznymi intoleranciami. Najčastejšie bezlepkové, bezlaktózové alebo bezlepkové a bezlaktózové zároveň intolerancie. Pri pečení používame kokosovú, ryžovú alebo mandľovú múku, bio kokosový olej či kozie maslo.

Neustále vylepšujeme naše recepty, skúšame nové a cestujeme, aby sme držali krok so svetom.

Veľké ĎAKUJEME,

vďaka našim skvelým zákazníkom máme do konca roka všetky termíny pre objednávky obsadené.

Radi Vás privítame na našich kurzoch pečenia a zdobenia, kde používame veľa z našich receptov a techník.

PEONIES018_edited.png

Catering

Firemné večierky, konferencie, tematické párty aj veľké oslavy musia mať šmrnc. Drobné či väčšie sladkosti a “slanosti“ pripravujeme každej výnimočnej príležitosti na mieru. Úspech sa zakladá na detailoch, a preto aj každá naša dobrota má na danej udalosti svoj zmysel a svoje miesto.

Neexistuje príležitosť na ktorú by sme nevedeli pripraviť dobrotu, ktorá by neprekonala všetky Vaše očakávania i očakávania Vašich hostí. Nehovoriac o rôznych možnostiach darčekových balíčkov či iných pozorností, prostredníctvom ktorých môžete vyjadriť emócie Vašim hosťom či zákazníkom.

Žiadna požiadavka nie je pre nás nezvyčajná. Príkladom bol napríklad catering pre klienta na medzinárodné vianočné dezerty, boli z krajín ako Austrália, Peru či Francúzko keď spomenieme niektoré. Ďalším príkladom je spolupráca s Miss Slovensko, pre najkrajšie Slovenky sme vytvorili šperky z jedlých kvetov ako čelenku, náušnice, hrebeň do vlasov a náramok.

Stačí len nápad a mi pripravíme.

                                  Pracovali sme aj pre:

ROXY CATERING, DATALAN, HP, DXN, LENOVO, PIXELFEDERATION, PWC, T-COM, ACCENTURE DIGITAL, MET LIFE, TV MARKÍZA, TV JOJ, FUN RÁDIO, EUROPA 2, SLOVESNKÁ POŠTA, OPÁVIA, ZOTT, NN POISŤOVŇA, DÁMSKY KLUB, PARTNERS GROUP SK, SPEAK UP, GOOGLE PARTNER, PIANO, PROXENTA, PLATFORM, NEOPROT, LETTY, IM LETTE, VIVA REAL, MNOHÝMI SVADOBNÝMI AGENTÚRAMI PO CELOM SLOVENSKU, VIACERÝMI TURISTICKÝMI AGENTÚRAMI, MNOHÝMI PRINTOVÝMI MÉDIAMI, MÓDNYMI BUTIKMI, BANKAMI, REKLAMNÝMI A EVENTOVÝMI AGENTÚRAMI.